ZP CONCEPT - jesteśmy tu dla Ciebie

Tel: 694 882 334 | E-Mail: zpcdom@gmail.com

O Nas

ZP CONCEPT Sp. z o.o. to rodzinna firma, która zajmuje się budową domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej w okolicach Warszawy. Lata doświadczeń w branży budowlano-deweloperskiej sprawiły, że mamy oryginalne i autorskie pomysły na realizację swoich inwestycji. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie tak aby wyróżniał się w oryginalny sposób.    
 
Nasza firma zdecydowanie stawia na jakość a nie na ilość, dlatego też nie zajmujemy się masową produkcja domów przez co skupiamy się na wybieraniu wyjątkowych w naszej ocenie lokalizacji, które spełniają nasze standardy i oczekiwania. ZP CONCEPT w swojej ideologii zakłada tworzenie domów wyjątkowych, pełnych inspiracji i klasy.
 
Prezes spółki Zbigniew Jasiński to człowiek pełen pasji i zaangażowania, który od ponad 20 lat realizuje się w branży budowlano-deweloperskiej. Zaczynał od hurtowni materiałów budowlanych, która z czasem stała się świetnym punktem wyjścia do rozpoczęcia działalności deweloperskiej. Na przestrzeni ostatnich lat wybudował kilkadziesiąt domów o różnym stopniu zaawansowania projektowo – technologicznego. Warto dodać, iż bezpośrednio nadzoruje każdą kolejną inwestycję. 
 
 
paper-3253352_960_720

 

ZP CONCEPT Sp. z o.o.
Aleja Krakowska 186, Łazy
Poniedziałek – Piątek
8:00-17:00
Tel: 694 882 334
E-Mail: zpcdom@gmail.com

Wykonanie: iDoCom.pl | Na silniku: windu.org